SoriceiPostat de mitinita in Mancare copii Azi am combinat utilul si placutul impreuna cu fetitele mele. Utilul fiind "gatitul" ,daca ii place de pe acum o sa-i placa toata viata si placutul fiindca asta a fost partea zilei in care am facut putina "arta" si cand am petrecut timp impreuna fara sa ne pese de nimic altceva. Fetitele mele au decorat bananele si erau foarte mirate cand si-au vazut "opera",de parca nu le venea sa creada ce a fost si ce a iesit din banana. La copii aspectul e foarte important! Da-ti click pe poza ca nu se vede toata. Inapoi la reteta |
si asteptam si reteta mamei
Mitinita ,aceeasi problema am cu mama mea,carnetul de soferi la 48 de ani,a inceput sa invete limba germana la 51 de ani,acum o stapaneste si acum invata tot ce tine de internet de la mine si nepoata mea si vrea si ea sa-si faca cont.sunt teribile mamicile noastre.de aceea le respect si le iubesc.sustine-o ,pur si simplu si sa vezi ce minuni realizeaza.pup
bravo mamei tale!Eu sunt mandra de mama,ca nu sunt multe de varsta ei in Romania care se descurca.Si cand le vad pe straine,care n-au nici o treaba!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|