Suc proaspăt de fructe
Postat de botcrina in Mancare copii 15 Mai 2014 | 6258 vizualizari
Am făcut un suc proaspăt pentru puiuţul meu mic, dar este la fel de bun şi pentru cei mari!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (14)
la 15.05.2014, 13:43
D> BUN , DAR NU MULT
la 15.05.2014, 13:43
scuze pentru caps ,
la 15.05.2014, 14:22
foarte bun
la 15.05.2014, 14:38
bun!!!!!!

la 15.05.2014, 14:50
Asta-i bun si pentru adulti ca noi
la 15.05.2014, 15:05
Super sanatate la pahar!
la 15.05.2014, 15:14
Chiar eram la un pahar de socata rece!!
la 15.05.2014, 15:53
Ce bunatate !!!Si eu vreau !!!
la 15.05.2014, 17:47
Va multumesc tuturor!
la 15.05.2014, 20:25
Plin de vitamine!
COMENTEAZA