Supa crema de pastarnac
Postat de bucataria_cu_mirodenii in Supe 22 Apr 2013 | 6842 vizualizari
Stiati ca... Pastarnacul are proprietati diuretice, depurative si antioxidante?
Este folosit drept condiment la prepararea mancarurilor, deoarece este foarte aromata si bogata in vitaminele B1, B2 si C.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (15)
la 22.04.2013, 21:47
Bună supă, sănătoasă şi uşoară.
la 22.04.2013, 22:07
imi place!
la 22.04.2013, 22:41
Ce imi plac prezentarile ce le faci pentru preparate!
la 22.04.2013, 23:19
Exact asa e Victor ) si foarte simplu de preparat
la 22.04.2013, 23:20
Multumesc tare mult Rocsi
la 23.04.2013, 07:04
imi place
la 23.04.2013, 09:51
Cred ca-i foarte gustoasa.Asa este ,pastarnacul e foarte aromat
la 23.04.2013, 10:38
da, a fost tare gustoasa supica desi mie nu prea imi plac supele, doar cele crema
la 23.04.2013, 14:58
Delicioasă!
la 23.04.2013, 15:36
Mutumesc Adriana
COMENTEAZA