Postat de nadina73 in Supe/Ciorbe11 Mar 2010 | 15350 vizualizari
daca va place chimionul sau chimenul cum se mai zice atunci cu siguranta o sa va placa acesat supa delicioasa,,,,,, asa zice sotul meu