Supa de legume cu crutoanePostat de luminita20_2006 in Supe/Ciorbe
Inapoi la reteta
|
ce gust bun da pastarnacul , demult nu am mai gatit cu asa ceva ,multumesc luminita , in seara asta ai fost ,,muza ''mea , mi-am amintit de vreo doua retete
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|