Supa de pui cu taitei de casaPostat de marieta in Supe taiteii i-a facut sotul meu(din placere!!!!!) Inapoi la reteta |
Sa tot faci supa cu taitei facuti de altul
Nu o spun ca observatie, dar mi s-a parut ca se intind greu
felicitari sotului!
atunci vreau si eu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|