Supa de pui si ciuperci cu smantana
Postat de ANCA in Supe 5 Noi 2010 | 14136 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (12)
la 05.11.2010, 18:49
prima la o portie arata super bine




la 05.11.2010, 18:59
Multumesc, Giuliana
la 05.11.2010, 19:55
Super!
Sa pui 2 portii deoparte. Iti trimit copiii la masa.
la 05.11.2010, 23:22

imi place si reteta , imi place si cum ai fotografiat-o
la 06.11.2010, 00:07
Anca, mi-ai furat gandu
arata
la 06.11.2010, 03:51
anca de ce nu mai stigat daca ai facut cu ciuperci?


nu sti ca sant ciupercoasa rau?


super buna trbuie sa fie
deci 5f
la 06.11.2010, 09:54
multumesc! am improvizat si eu cum am avut inspitratie, a iesit bestiala
si sigur o sa mai fac supa asta!!
@ Nadina, si eu sunt fan ciuperci, de orice fel!!
la 06.11.2010, 12:44
foarte apetisant bravooo 


la 07.11.2010, 09:58
interesanta... eu nu pap asa ceva dar o sa-ncerc sa testez pe sot 
la 07.11.2010, 13:29
stiu ca tu nu le ai cu ciupercile, dar daca sotului ii plac, va fi o reusita!
la 07.11.2010, 21:44
cred ca e tare buna 
la 09.11.2010, 16:29
SUPER!!!!
COMENTEAZA