la 20.11.2010, 10:00 am venit cu furcile pentru ca stiu ca-i excelenta supa asta ( dar mai pune-i si-un "pa" langa "su"
la 20.11.2010, 10:04 Da' nu e prea putin gris la 3 oua, pentru galuste? Eu pun 3 linguri de gris la ou si-mi ies pufoase....altfel cred ca mi s-ar imprastia..
la 20.11.2010, 10:15 Extraordinara!
la 20.11.2010, 12:09 Draga Ina ies perfecte!!! foarte foarte pufoase, nu se imprastie deloc!