Tagliatelle cu chiftelute in sosPostat de miha in Pui
Inapoi la reteta
|

si mie mi se par mai bune la gust. Nu am mai mancat cu chiftelute, dar cred ca-s tare bunute
Drept e ca nici nu m-am uitat special dupa ele.
ahhh, foarte interesanta combinatia cu chiftelute...

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|