Taitei de casa fara ouPostat de iri_love in Paste ...nu pot concepe o ciorba sau o supa fara taietei de casa pt ca eu consider ca sunt gustosi si dau gust mancarii... Inapoi la reteta |
multumesc pt ca va place
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|