Tarta cu fructePostat de petry in Prajituri Astazi am intrat si eu in clubul bucatarașilor.... O să incep cu rețetă simplă, gustoasă și racoroasă.....de fapt cu aceasta rețetă am inceput să prajituresc....o sa adaug rețetele cronologic ca să se observe evoluția....dacă undeva greșesc vă rog să ma corectați.... multzu!!! Inapoi la reteta |
la toata lumea
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|