Tarte portughezePostat de licurici_lra in Dulciuri
Inapoi la reteta
|
0
) De cand incerc sa fac reteta asta
) mereu dadeam peste ea, asa ca m-am apucat
nu am mai vazut-o pe aici, dar ideea mis e pare tare faina- mersi de reteta. O sa o icnerc. Mai ales ca s eface repede
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|