Toba
Postat de miha in Mezel de casa 13 Dec 2009 | 21849 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (4)
la 04.06.2011, 10:35
da nu e aceeasi?
la 20.12.2012, 08:42
...fara plamini,ficat,,,se pune carne de la capul porcului se poate adauga si muschi dupa placere ,se ferbe capul pina se desface oasele de pe carne....limba nu se desface niciodata ....dupa afumare se pune din nou la presara ca sa nu prinda aer altfel nu sta timp mai indelungat...
la 29.06.2014, 17:51
Interesant
Ar fi fost bn daca avea si cateva poze
asa ca un mic ajutor pt cei incepatori
Ms
COMENTEAZA