Tort AvionPostat de rhapsody in Torturi Piticotul meu a comandat de ziua lui "un tort de avion". Asa ca m-am executat imediat. Bondarasul a fost implicat 100% in realizarea lui si e foarte mandru de "tortul de avion". :)) Inapoi la reteta |
. Frumos tort ai facut mami
Super tort!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|