Tort de clatite cu branzaPostat de Doinavar in Aperitive / Garnituri Un aperitiv solicitat des de familie. Asa ca ,,, trebuie sa ma conformez. Il prepar de cate ori se cere. Inapoi la reteta |
foarte bun tortul de clatite!
Hmmmmmmmm.....ce-mi place !
Si mai ales cald scos din cuptor.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|