Tort de lamaiePostat de Petrina in Torturi Am primit reteta de la mama mea. Prima data a facut-o ea si apoi si eu, este delicios!!! Il puteti face pentru o aniversare sau onomastica, dar si atunci cand aveti pofta de ceva dulce. Inapoi la reteta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|