Tort de pandispan cu crema de nessPostat de alinutza1983 in Torturi Absolut delicios...o prajitura pe care mi-o amintesc cu drag...mama o facea la orice sarbatoare! Inapoi la reteta |





5f
asa este si eu imi amintesc de prajitura asta
deci salivez la greu
ce bunatate ai mai facut aici


bunnnnn





5f
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|