Tort racoros fara blat

Postat de lucy2002 in Torturi
13 Iul 2014 | 12127 vizualizari

...un tort rapid ,racoros si foarte delicos!

Inapoi la reteta

Comentarii (15)

la 13.07.2014, 23:03
Cred ca s-ar scoate mai usor,daca in tava ai pune folie alimentara.Foarte bun!
la 13.07.2014, 23:05
Multumesc Buni o sa incerc
la 13.07.2014, 23:06
la 13.07.2014, 23:09
la 14.07.2014, 08:44
Bun diplomatul tau!
la 14.07.2014, 08:48
Delicios!
la 14.07.2014, 08:50
Nu poate fi decit foarte bun
la 14.07.2014, 09:22
la 14.07.2014, 09:52
Un diplomat fara blat l-am facut cu ce am gasit prin casa De bun nu va mai zic cum a fost ca s-a terminat
Va multumesc !
la 14.07.2014, 09:55
vreau si eu
la 14.07.2014, 12:39
la 14.07.2014, 13:07
la 14.07.2014, 13:47
Gaby imediat ma apuc de treaba si mai fac unul
la 15.07.2014, 12:12
la 15.07.2014, 15:08

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or