Tort racoros fara blat
Postat de lucy2002 in Torturi 13 Iul 2014 | 12127 vizualizari
...un tort rapid ,racoros si foarte delicos!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (15)
la 13.07.2014, 23:03
Cred ca s-ar scoate mai usor,daca in tava ai pune folie alimentara.Foarte bun!
la 13.07.2014, 23:05
Multumesc Buni
o sa incerc
la 14.07.2014, 08:44
Bun diplomatul tau! 
la 14.07.2014, 08:48
Delicios!
la 14.07.2014, 08:50
Nu poate fi decit foarte bun
la 14.07.2014, 09:52
Un diplomat fara blat
l-am facut cu ce am gasit prin casa
De bun nu va mai zic cum a fost ca s-a terminat 
Va multumesc !
la 14.07.2014, 09:55
vreau si eu
la 14.07.2014, 13:47
Gaby
imediat ma apuc de treaba si mai fac unul
la 15.07.2014, 12:12
COMENTEAZA