Tort stelistPostat de privatelaura in Torturi Sper sa nu supar "cainii" adversari ai echipei Steaua, dar tortul acesta este cu dedicatie pt un stelist :))) Inapoi la reteta |
Dar vreo poza cu sectiune din tort, nu ai reusit sa imortalizezi?
dar promit sa fac la urmatorul
)
al meu a primit un tort chitara, il voi posta si pe acela 
))
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|