Varza rosie cu legume
Postat de Sidy in Mancaruri de post 22 Iul 2012 | 4756 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (12)
la 22.07.2012, 14:52
Interesant!
Eu servesc fara porumb
la 22.07.2012, 15:38
la 22.07.2012, 15:39
N-am gatit niciodata varza rosie.Am folosit-o doar in salata sau la muraturi.
Cu siguranta-i buna
la 22.07.2012, 15:46
la 22.07.2012, 17:38
as gusta de curiozitate, n-am mancat pana acum
la 22.07.2012, 17:39
buna!
la 22.07.2012, 19:09
bun bun
la 22.07.2012, 20:16
Nu am mancat niciodata vaza rosie, dar nu are ce sa fie rau!
la 23.07.2012, 14:01
N-am folosit varza rosie decat in salate si muraturi.. dar cred ca-i buna si asa
la 20.08.2012, 20:22
super
COMENTEAZA