Zacusca cu ciuperciPostat de postavaru in Zacusca Cred ca stiti deja cat de mult imi plac ciupercile. Astfel ca pe langa zacusca de vinete am facut si o jumatate de portie de zacusca cu ciuperci. Am folosit ciuperci champignon, dar ar fi fost mult mai buna cu ciuperci de padure. Inapoi la reteta |
Umple borcanul ala si trimite-l la mine sa-l fac un ex. organoleptic 
Dar cea cu ciuperci e cea mai buna, asa cum spui si tu
Sidy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|