Se separa ouale.Galbenusurile se freaca cu sarea,iar albusurile se bat spuma cu zaharul.Se adauga galbenusurile,apoi treptat pesmetul(foarte usor,sa nu se lase) si ultima data faina,amestecata cu praful de copt!
Siropul :eu l-am facut dintr-un litru de apa cu zahar,dupa gust,eu il fac foarte...