Salata de ardei copti
Postat de Ramonaky
Coacem ardeii (eu ii fac pe tava,in cuptor) intorcandu-i pe toate partile. Ii curatam apoi de coaja cat sunt calzi,pt a ne fii mai usor. Punem sarea,otetul (dupa gust) ,ulei si....gata...
Citeste continuarea