Pizza de casa
Postat de lavinia24
Pentru aluat am fost la fabrica de paine si am cumparat coca de paine,cantitatea a doua franzele normale,pe care am mai framantat-o cu putin ulei sa fie mai frageda.Se unge tava de la aragaz cu...
Citeste continuarea