Aperitiv cu urzici și tofu
Postat de panacris in Mancaruri de post 14 Apr 2013 | 4866 vizualizari
Un aperitiv Inedit foarte gustos!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (17)
la 14.04.2013, 20:09
cred ca e super bun!!!
la 14.04.2013, 20:10
Io pacatoasa doar te felicit,dar zic pas la tofu...
la 14.04.2013, 20:15
Nu prea imi plac urzicile
la 14.04.2013, 20:16
Foarte bine arata!
la 14.04.2013, 20:22
Place
la 14.04.2013, 20:55
Bun
la 14.04.2013, 21:06
Fain!
la 14.04.2013, 21:19
ce fain arata
la 14.04.2013, 21:50
minunat...
la 14.04.2013, 22:00
si eu vreau
la 14.04.2013, 22:59
Ce bun arata aperitivul tau draga mea!
la 14.04.2013, 23:40
foarte bun!
la 15.04.2013, 07:45
Pare apetisant ..
COMENTEAZA