Aperitiv cu urzici și tofu

Postat de panacris in Mancaruri de post
14 Apr 2013 | 4866 vizualizari

Un aperitiv Inedit foarte gustos!

Inapoi la reteta

Comentarii (17)

la 14.04.2013, 20:05
la 14.04.2013, 20:09
cred ca e super bun!!!
la 14.04.2013, 20:10
Io pacatoasa doar te felicit,dar zic pas la tofu...
la 14.04.2013, 20:15
Nu prea imi plac urzicile
la 14.04.2013, 20:16
Foarte bine arata!
la 14.04.2013, 20:22
Place
la 14.04.2013, 20:49
la 14.04.2013, 20:55
Bun
la 14.04.2013, 21:06
Fain!
la 14.04.2013, 21:19
ce fain arata
la 14.04.2013, 21:50
minunat...
la 14.04.2013, 22:00
si eu vreau
la 14.04.2013, 22:59
Ce bun arata aperitivul tau draga mea!
la 14.04.2013, 23:40
foarte bun!
la 15.04.2013, 07:45
Pare apetisant ..

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or