Aperitiv cu verdețuri de primăvarăPostat de panacris in Aperitive / Garnituri Un ceva delicios și gustos! ;) N-am avut inspirație pentru o denumire specială;) Cert este că a fost vedeta aniversării ;) Inapoi la reteta |
=d
))
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|