Aperitiv festiv- Mini cheeseburger
Postat de Satisfyyourcravings in Aperitive / Garnituri 9 Dec 2015 | 4053 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (17)
la 09.12.2015, 22:14
Oul mi se pare ieşit din comun în compoziţia asta, dar binevenit în cazul meu, îmi plac ouăle în diverse combinaţii, preparate în mod diferit.
Fain cheeseburger!
la 09.12.2015, 22:17
Padre, asa e reteta sotului meu. Pregateste astfel burgerii de cativa ani, iar mie imi plac. Altfel nu as fi impartasit reteta
la 09.12.2015, 22:26
Să-l feliciţi din partea mea! De fapt, vă salut pe toţi, mari şi mici, că rar ne petrecem pe-aci.
la 09.12.2015, 22:30
Pare mare in poza....


la 09.12.2015, 22:47
Padre,
Cu doua bolfosici abia daca mai am timp sa intru
Multa sanatate si la voi!
la 09.12.2015, 22:47
Cleme, doar pare
la 10.12.2015, 08:59
Bun!
la 10.12.2015, 13:51
bun, bun!
la 10.12.2015, 14:05
Bun pentru pachetel!
la 10.12.2015, 16:13
Facut in casa nu poate fi decat bun si sanatos!
COMENTEAZA