Aperitiv în foietajPostat de diaconta in Aperitive / Garnituri
Inapoi la reteta
|
unul intreg?
simplu si bun
Sanda sorinela
Diana
ti-am pus deoparte
a nu se-ntelege ca i-am lasat nemancati
ce simplu ar fi dac-ar fi doar ...poveste
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|