Ardei copti pentru iarnaPostat de babi5 in Conserve Ce este mai bun decit o salata de ardei copti ?? Este un picut de migala la ei ...trebuie sa-i bibilesti pe fiecare in parte ...dar sunt buni rau .. Inapoi la reteta |
multumesc .da sunt harnicuta fac si pentru fete
multumesc
multumesc
vinete da si o sa mai bag
Da congelatorul este cu opt sertare dar nu tot ce fac ramine aici mai merge si la Timisoara in alte doua congelatoare ,ultumesc mult
scuze
Multumesc Krtaysty nu este o reteta complica este la indemina orsicui ,care vrea sa-si faca provizii pentru Iarna si nu numai
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|