Ardei iuti bulgaresti in otet
Postat de babi5 in Conserve 4 Aug 2014 | 7114 vizualizari
Ne place tare mult Iarna linga o ciorbita si nu numai , ii pun la borcan de ani de zile si sunt super buni.Vii recomand si voua cu mare drag
Inapoi la reteta
|
Comentarii (26)
la 04.08.2014, 19:46
Foarte mult imi plac
la 04.08.2014, 19:48
Si mie Dia
multumesc
la 04.08.2014, 19:57
ce buni
la 04.08.2014, 20:13
Mi-ai adus aminte ca trebuie sa pun si eu
la 04.08.2014, 20:16
Nu prea ustură ei, dar sunt bineveniţi la multe mâncăruri.
la 04.08.2014, 20:25
ce buni or fi la iarna....
la 04.08.2014, 20:37
la 04.08.2014, 21:02
Îmi plac foarte mult
la 04.08.2014, 21:25
Bya Ralu, mirela0911, Mokuska 
@;-multumesc
la 04.08.2014, 21:27
LaviniaCleo, Parinte, Bunica iValclaudia va multumesc mult
la 04.08.2014, 22:29
la 04.08.2014, 22:41
COMENTEAZA