Ardei iuti bulgaresti in otet

Postat de babi5 in Conserve
4 Aug 2014 | 7114 vizualizari

Ne place tare mult Iarna linga o ciorbita si nu numai , ii pun la borcan de ani de zile si sunt super buni.Vii recomand si voua cu mare drag

Inapoi la reteta

Comentarii (26)

la 04.08.2014, 19:46
Foarte mult imi plac
la 04.08.2014, 19:48
Si mie Dia multumesc
la 04.08.2014, 19:57
ce buni
la 04.08.2014, 20:07
la 04.08.2014, 20:13
Mi-ai adus aminte ca trebuie sa pun si eu
la 04.08.2014, 20:16
Nu prea ustură ei, dar sunt bineveniţi la multe mâncăruri.
la 04.08.2014, 20:25
ce buni or fi la iarna....
la 04.08.2014, 20:26
la 04.08.2014, 20:37
la 04.08.2014, 21:02
Îmi plac foarte mult
la 04.08.2014, 21:25
Bya Ralu, mirela0911, Mokuska @;-multumesc
la 04.08.2014, 21:27
LaviniaCleo, Parinte, Bunica iValclaudia va multumesc mult
la 04.08.2014, 21:38
la 04.08.2014, 22:29
la 04.08.2014, 22:41

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or