Ardei iuti cu ceapa in otet
Postat de Criss in Muraturi 2 Sep 2014 | 50539 vizualizari
De cand am descoperit aceasta reteta de ardei iuti , ii pregatesc in fiecare toamna si ii mananc cu mare placere. Sunt foarte foarte buni, nu exagerat de iuti, eu ii prefer in locul altor muraturi. :)
Inapoi la reteta
|
Comentarii (17)
la 02.09.2014, 17:01
Ce frumos arata !

la 02.09.2014, 17:01
Imi place cum arata, dar nu stiu cum i-as manca asa, bucati
la 02.09.2014, 17:06
Ina, cu furculita, desigur.
la 02.09.2014, 17:07
De probat!
la 02.09.2014, 17:09
Si iuti tare tare si tot ar fi buni
la 02.09.2014, 17:09
Criss
)
la 02.09.2014, 18:17
daca-s iuti, cu atat mai buni. Eu am facut ieri otrava aia de ardei iuti angolani- adusi direct din africa.
la 02.09.2014, 18:59
ce bun
la 02.09.2014, 19:49
Super!Am sa incerc si eu dar fara zahar!
la 02.09.2014, 21:40
Si nouă ne place foarte mult
la 03.09.2014, 05:54
Pity, eu zic ca si zaharul are rolul lui bine stabilit. Taie din iuteala ardeilor si din acreala otetului.
la 03.09.2014, 09:51
!
la 03.09.2014, 11:02
COMENTEAZA