Ardei iuti in otetPostat de medioto59 in Conserve
Inapoi la reteta
|
cu ciorba!
.............




.........cred ca am facut o indigestie, sunt mai bine acuma da am parca un nod in capul pieptului
............multumesc ca te-ai gandit la mine...............

sunt f buni,si mama punea
harnicuto care esti



......rocsi
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|