Ardei ,,Surpriza,,Postat de madi_marin in Aperitive / Garnituri
Inapoi la reteta
|

de5furculite
nu sunt cu ciocolata, dar sunt foarte buni....









, dar se fac foarte repede, asa ca tu vino cu furculitele, ca eu imediat ii fac....






sa ti scont si de mine te rog
o sa tin cont si de tine....
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|