Ardei umpluti
Postat de adicutza2007 in Mancaruri cu carne 27 Aug 2011 | 4789 vizualizari
Ardeii umpluti sunt preferatii sotului meu, asa ca de cate ori am ocazia ii prepar cu mare drag!:P
Inapoi la reteta
|
Comentarii (20)
la 27.08.2011, 15:43
Tie nu iti plac?Nu-i nimic ,atunci il ajutam noi sa ii elimine
la 27.08.2011, 20:25
buni buni
la 28.08.2011, 22:33
buni
la 29.08.2011, 16:48
place
la 19.09.2011, 08:14
multumesc! @ gaby : reteta este facuta dintr-o carte.nu este proprie pt. ca nu am inventat eu reteta.si nu este textul identic.Multumesc!
la 19.09.2011, 08:22
Gaby , incepand de azi esti Lt COLOMBO !
Pe toate le stii , rautate mica
la 19.09.2011, 19:58
sincer am luat-o dintr-o carte de bucate downloadata de pe ODC
Este posibil sa fie din vreo carte cunoscuta, dar oricum nu am facut-o ca acolo! am adus mici modificari!
la 19.09.2011, 20:04
Ai fost generoasa cu smantana
cam asa ii facem si noi,doar ca ii preferam cu supa in loc de sos
la 03.10.2011, 09:41
@ diaconta: Da asa e! Sotul mananca ardeii "scaldati"in smantana!
la 23.01.2012, 08:21
la multi ani
la 23.01.2012, 09:03
La multi ani!
la 23.01.2012, 10:38
La multi ani!!
la 23.01.2012, 14:21
La multi ani
COMENTEAZA