la 07.01.2016, 20:19 Iauun ardei de la tine ,că e tare bun!Eu fac de 2 ori pe an..................și atunci vara
la 07.01.2016, 20:23 buni buni
la 07.01.2016, 20:23 Ne plac ardeii umpluti
la 07.01.2016, 20:27 Ioi, ce poza clara si frumoasa!
la 07.01.2016, 20:36
la 07.01.2016, 20:37 Mmm...ce bine arata!
la 07.01.2016, 20:48 Ar cam trebui sa scot si eu cucu' asta.
Foarte bine arata mancarea ta
la 07.01.2016, 21:39 buni
la 07.01.2016, 22:18 Multumesc! sunt tare buni!
la 07.01.2016, 22:22 Chiar ieri pomeneam ca trebuie sa pun cucul la lucru . De ardei mi-e pofta de vreo saptamana Foarte frumosi ti-au iesit . Ca de obicei