Aripioare de pui picantePostat de mena29 in Pui Cum mie imi place mult carnea de pui ,pentru astazi am hotarat sa pregatesc aripioare de pui picante. Inapoi la reteta |
,io am acu' un pandispan in cuptor@
)))


)))...cine stie de cand..
)

))))))
daca-i pui si moate e deja altu'
)
la mine a fost joi la amiaza
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|