Aripioare de pui picante

Postat de mena29 in Pui
11 Iun 2011 | 6453 vizualizari

Cum mie imi place mult carnea de pui ,pentru astazi am hotarat sa pregatesc aripioare de pui picante.

Inapoi la reteta

Comentarii (64)

la 11.06.2011, 23:08
vreau si eu o portie
la 11.06.2011, 23:11
Si eu.
Auzi,io am acu' un pandispan in cuptor@)))
Am zis ca nu mai fac nimic dulce c-am facut ieri prajitura cu frisca, dar am impartit-o si nu mai e
Si pe la 9juma , 10,zic..hai ca nu pot rabda
Fac, il bag la cuptor si ma duc io dupa vreo 30 min sa vad ce mai zice
Cand colo..gata butelia)))...cine stie de cand..)
Noroc ca taica-miu sta la 2 usi distanta
la 11.06.2011, 23:11
Ancuta,tie iti dau portie dubla
la 11.06.2011, 23:14
"Si eu.
Auzi,io am acu' un pandispan in cuptor@)))
Am zis ca nu mai fac nimic dulce c-am facut ieri prajitura cu frisca, dar am impartit-o si nu mai e
Si pe la 9juma , 10,zic..hai ca nu pot rabda
Fac, il bag la cuptor si ma duc io dupa vreo 30 min sa vad ce mai zice
Cand colo..gata butelia)))...cine stie de cand..)"

Ai fi fost buna sa joci in filmul "Toate mi se intampla numai mie"
la 11.06.2011, 23:27
bune aripioarele
Gaby,abia astept sa vad pandispanul ala
de ce n-ai zis maica sa-ti trimit neste ...gaze?
la 11.06.2011, 23:30

bai, dar daca am postat pandispan pe site,sa-l mai pun o data?
hai ca-i trag doua moatze si mai fac o reteta))))))
la 11.06.2011, 23:36
Gaby,poti sa-l pui ca asta e cu ...peripetii daca-i pui si moate e deja altu'
la 11.06.2011, 23:39

hai ca l-am scos
saracul, ce luptator e, a supravietuit nevatamat)
la 11.06.2011, 23:40
Dia,dau si aripioare.
Gaby,asta-i alt fel de pandispan,e pandispan stresat.Iti dai seama ce s-a speriat el cand a vazut ca nu mai e gaz in butelie.A crezut ca ramane asa necopt,vai mama lui.
la 11.06.2011, 23:41
la 12.06.2011, 00:01
Gabytza,intr-un final e bine cand totul se termina cu bine
la 12.06.2011, 02:24
la 12.06.2011, 08:31
bai Gaby pandispanul tau si cu al meu se vorbira intre ei sa ramana ,,fara curent electric,,tocmai cand ti-e lumea mai draga...... la mine a fost joi la amiaza
la 12.06.2011, 08:42
la 12.06.2011, 09:07
lilik

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or