Aripioare dulci picante
Postat de timea in Pui 22 Mai 2012 | 7315 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (34)
la 22.05.2012, 10:20
Imi plac aripioarele si daca mai sunt si picante...vreau neaparat! 
la 22.05.2012, 10:26
Mena, eu zic sa-i facem o vizita
la 22.05.2012, 10:26
Auzi,o tot amenintam pana se trezeste cu noi la usa
)
la 22.05.2012, 10:26
vin si eu cu voi fetelor.
la 22.05.2012, 10:27
Hai Medi
la 22.05.2012, 10:33
eu nu fac mofturi deloc 
la 22.05.2012, 11:01
fetelor multumesc si va astept oricand
la 22.05.2012, 11:02
Mena & Ancuta - noi chiar putem pune de o cafea
la 22.05.2012, 11:12
Da,poate rezolvam dupa ce termina Ancuta scolile
la 22.05.2012, 11:17
Aratoase
la 22.05.2012, 11:27
gustoase
la 22.05.2012, 11:33
Timea chiar trebuie sa punem de-o cafea, dar asa cum zicea Mena: sa scap de scoli
la 22.05.2012, 12:18
foarte bune

COMENTEAZA