Banoffee Pie
Postat de Satisfyyourcravings in Prajituri 6 Mai 2013 | 7888 vizualizari
Cum nu am un cuptor potrivit pentru cozonaci, m-am gândit să fac o prăjitură cu ingredientele noastre preferate: banane şi caramel
Inapoi la reteta
|
Comentarii (26)
la 06.05.2013, 09:36
Ce pompos suna ''benoffee pie''..cred ca-i buna,chiar daca nu ma dau in vant dupa blat de biscuiti..
la 06.05.2013, 09:41
ce bunatate
la 06.05.2013, 09:41
Astfel de tarte, prajituri, placinte cum vrei sa le spui in romaneste sunt preferatele mele...imi place ca te adaptezi... Bravo!!!!
la 06.05.2013, 10:07
arata extraordinar! toata combinatia este delicioasa!

Bezeaua nu se mai da un pic la cuptor?
la 06.05.2013, 10:08
imi place!!!!!
la 06.05.2013, 10:19
Eu nu am mai pus-o la cuptor pentru că am consumat-o imediat.
la 06.05.2013, 10:19
Vă mulţumesc!
la 06.05.2013, 11:18
de mult ma tenteaza aceasta prajitura!
la 06.05.2013, 11:19
Adriana
)) am inteles
la 06.05.2013, 11:22
foarte buna
la 06.05.2013, 12:05
bun bun
la 06.05.2013, 12:08
tare buna e!
COMENTEAZA