Bezele
Postat de lia in Prajituri 17 Feb 2011 | 9515 vizualizari
Delicate si delicioase, simple sau umplute, dar si foarte aspectoase ca si decor pentru diferite preparate dulci.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (32)
la 17.02.2011, 14:43
frumusele
la 17.02.2011, 14:47
Ce faine sunt.!!!!
am si eu o intrebare..ce este zaharul farin?
la 17.02.2011, 17:06
Lia
imi dai?
la 17.02.2011, 17:11
Ruxyrux
Adriana
la 17.02.2011, 17:15
Dya
mamaelena
la 17.02.2011, 17:15
Nicoleta
zahar farin sau zahar pudra/praf este acelasi lucru
la 17.02.2011, 17:16
super finute nu de mult am vz o tarta decorata cu bezele arata excelent
la 17.02.2011, 17:16
cris
pai se poate tocmai tie sa nu-ti dau
la 17.02.2011, 17:23
Mama mea Lia de la Timisoara
la 17.02.2011, 20:42
ce bune sunt!
la 18.02.2011, 11:29
N-am mai mâncat de ceva timp. Bune!
la 19.02.2011, 17:02
stimata D-na, asa bezele varza nici and aveam 2 ani nu am vazut !1 - prea mult zahar,2- rog atentie la pluralul "albus", 3- 2 ore la cuptor ???!!!!! Nu mai postati asa prostioare, va rog mult. Cu stima!
la 19.02.2011, 17:13
Pufy,sa stii ca nu-i bine sa intri cu atata "acid" in bucatarie
dauneaza inspiratiei si gustului
la 21.02.2011, 14:40
wow ce frumuseti
COMENTEAZA