Bezele
Postat de Criss in Dulciuri 12 Oct 2011 | 15395 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (29)
la 12.10.2011, 11:20
fur si eu cateva
la 12.10.2011, 11:20
Poti sa furi linistita.
la 12.10.2011, 11:40
Lau , iti ofer si portia mea , daca ne permite Criss ... eu n-am voie nici sa privesc asa ceva , dar sa mai si
... ntz
la 12.10.2011, 11:56
vreau si eu de la tine pana fac,am adunat ceva albusuri,musai sa le folosesc
dau la schimb
la 12.10.2011, 12:16
bune bune
la 12.10.2011, 12:17
iti plac bezelele Vladimir?
la 12.10.2011, 12:23
place
la 12.10.2011, 13:30
Dragelor, serviti cu incredere.
la 12.10.2011, 13:31
Dia, am si eu in congelator, asa ca nu-mi da la schimb. Imi dai bezele cand faci.
la 12.10.2011, 13:34
eu ziceam ca-ti dau din astia
in schimb pana fac bezele
la 12.10.2011, 13:42
mmmmm ce bunatate cred ca pentru mine is toate bezelele
ca sa imi ajunga
la 12.10.2011, 14:00
hiiii, de cand nu am mai papaaat!
la 12.10.2011, 14:32
ce frumoase ti-au iesit
mie nu prea mi-au reusit cand am facut
COMENTEAZA