Bezele cu cafea

Postat de Alina26 in Dulciuri
17 Iun 2013 | 9070 vizualizari

Aveam in frigider 5 albusuri....si m-am gandit sa fac bezele...ca de mult ca vroiam sa le fac..Prima tava le-am ars,dupa cum stiti,dar a doua mi-a iesit perfect.Au gust dulce amarui....cui nu-i plac prea dulci.Perfecte la o cafea :) :)

Inapoi la reteta

Comentarii (31)

la 17.06.2013, 18:02
O bezea si-o cafea dai
la 17.06.2013, 18:06
excelente!!
la 17.06.2013, 19:09
perfecte!
la 17.06.2013, 19:17
da da Zambareato....accept!!!!
la 17.06.2013, 19:18
va multumesc mult pentru toate aprecierile!!!!
la 17.06.2013, 19:22
Da buni dau...nu numy o cafea si o bezea...dau mai multe cafele si mai multe bezele...!!!!
la 17.06.2013, 19:26
Nu am mai mancat de multisor, dar sunt delicioase si se topesc in gura
la 17.06.2013, 19:42
da asa-i!!!se topesc in gura!!
la 17.06.2013, 20:02
la 17.06.2013, 20:50
Ce idee buna pt cind ai albusuri ramase!!!
la 17.06.2013, 21:15
Interesantă combinația! De probat!
la 17.06.2013, 21:18
Tare frumusele!
la 17.06.2013, 21:52
va multumesc mult!!!!!
la 17.06.2013, 22:49
frumoase
la 18.06.2013, 08:01

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or