Biscuiti din cartofi
Postat de Michelle in Aperitive / Garnituri 10 Dec 2009 | 8349 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (20)
la 10.12.2009, 19:33
is buni si reci? daca da fac cateva tavi de rontait in serile de sarbatori...
la 10.12.2009, 21:17
tare intresanta reteta

la 11.12.2009, 08:01
da e buni si reci..
la 11.12.2009, 09:10
Foarte fain arata ! Trebuie sa-i incerc si eu neaparat
la 18.12.2009, 16:04

la 23.12.2009, 18:04
acum le am in cuptor, am facut fara morcovi din 1 kil de cartofi si mi-au mancat multa faina deci mi-au iesit multeeeeeeeeeeee
, deja coc a 5-a tava hahaha, restul le-am pus in forme de briose mari (15 ca nu mai am rabdare sa stau la copt) ...
la 23.12.2009, 21:01
ies foarte bune
le recomand tuturor sunt bune reci de rontait, trebuie sa ma abtin sa nu le mananc toate odata
.
la 25.12.2009, 19:22
ma bucur mult rivka ca ti-au placut!
la 30.12.2009, 16:54
si uleiul este pentru uns tava sau se baga in coca?
la 30.12.2009, 18:22
acum le fac creca o sa iasa delicioase

la 30.12.2009, 18:29
ce buni sunt
la 30.12.2009, 18:48
sunt minunati
la 01.01.2010, 21:07
uleiul ptr pus in coca
la 01.01.2010, 21:08
ma bucur mult ca iti plac biscuiti!
la 05.01.2010, 15:04
pe sambata cand vine ,, puiutu'' de la facultate fac si eu , cred ca ar merge cu chimen sau susan pe deasupra , ori in compozitie , ce ziceti ?
COMENTEAZA