Blueberry Cheesecake
Postat de Poliana in Prajituri 3 Aug 2012 | 7357 vizualizari
Un cheesecake pentru care nu e nevoie de cuptor, e delicios, cremos si fructat pentru ca are afine din belsug. Am inceput sa folosesc afine tot mai des in deserturi pentru ca sunt foarte aromate, si dau o culoare frumoasa produsului final. Dar sa nu uitam si de proprietatile lor terapeutice asupra organismului pentru ca sunt o adevarata mina de vitamine
Inapoi la reteta
|
Comentarii (59)
la 03.08.2012, 08:28
Deliciosenie!
la 03.08.2012, 08:44
un desert de nota 20 
si fix pe placul meu
la 03.08.2012, 08:51
un deliciu!
la 03.08.2012, 08:52
delicios
la 03.08.2012, 08:53
Cris, multumesc mult de tot!
la 03.08.2012, 08:55
Dia, nota 20??? Pune si tu mai mult
Ma bucur ca-ti place!
la 03.08.2012, 09:01
Nicol, multumesc!
la 03.08.2012, 09:06
Mon, multumesc
la 03.08.2012, 09:07
motanel, multumesc!
la 03.08.2012, 09:18
pun ca nu ma doare,dar imi dai si mie?
la 03.08.2012, 09:24
MINUNAT!!!
la 03.08.2012, 09:29
superrr!
la 03.08.2012, 09:34
Dia, nu trebuie sa intrebi asta de doua ori!
la 03.08.2012, 09:35
Gaby draga, multumesc!!
COMENTEAZA