Borek

Postat de mitinita in Aperitive / Garnituri
8 Mar 2011 | 8056 vizualizari

Pai nu va asteptati sa va dau tort de ziua femeilor sau mucenici...ce un borek nu-i bun intr-o zi ca asta

Inapoi la reteta

Comentarii (17)

la 08.03.2011, 21:50
Ador borekul
la 08.03.2011, 21:57
ruxy,eu am fost foarte placut surprinsa...voi incerca si alte arome cu siguranta
la 08.03.2011, 22:12
Oare daca pun si ceva arome in branzica?? ..O fii la fel de bun..?...arata prea fain si rapid sa nu incerc
la 08.03.2011, 22:17
E foarte bun si borekul, multumim
la 08.03.2011, 22:40
nico,nu vad de ce nu
mirela,multumesc de intelegere si acceptare
la 08.03.2011, 23:30
delicios
la 09.03.2011, 00:18
eu nu refuz
la 09.03.2011, 00:27
like
la 09.03.2011, 06:58
Ce intoducere
la 09.03.2011, 07:10
Borek ??? De ce nu placinta sau strudel ??? Dar oricum ii zice eu vreau o portie ca tare bun trebuie sa fi fost
la 09.03.2011, 08:51
bun si asta bn ca dai ceva
la 09.03.2011, 08:52
bun
la 09.03.2011, 08:59
la 09.03.2011, 09:37
am venit dupa miros
la 09.03.2011, 11:22
super bun

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or