Bors cu fasole si tarhon

Postat de nadina73 in Ciorbe
1 Iun 2010 | 5414 vizualizari

este un bors grozav de bun si cu tarhon e minunat. Bine, asta daca va place tarhonul

Inapoi la reteta

Comentarii (23)

la 01.06.2010, 00:41
am pus furculitele sa aiba fetele cu ce manca
la 01.06.2010, 00:51
pt mine ceva special?reteta cu nr 300?
la 01.06.2010, 01:05
am vazut ce mi-ai pregatit ce bine ca sunt si eu copil
la 01.06.2010, 01:06
frumoase turnuletele alea dar nu apar inca
la 01.06.2010, 01:11
multumesc ela dar tu nu manaci ciorba ai pus tacamuri pt fete sa inteleg?sa manance sau sa-mi scoata ochii?
la 01.06.2010, 01:11
la 01.06.2010, 01:12
sa se chinuie sa manance,ca le-am dat furculite,nu linguri
la 01.06.2010, 01:16
si ce bine ca ela manaca boabele si eu borsu
la 01.06.2010, 01:16
vai ce greu merge deja eluta se vede ca e trecut de 12
la 01.06.2010, 01:45
ce bogata esti,nadinaaaa
la 01.06.2010, 02:04
eluta sincer nu eu pun furcile astea,orcium multumesc supremului
la 01.06.2010, 07:52
nadina ,iamm buna fasolea
la 01.06.2010, 08:24
nadinaaaa, ce bogata esti !!!
la 01.06.2010, 09:01
as lasa orice pt un bol cu bors din asta
la 01.06.2010, 10:57
bors bors vreau si eu

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or