Bors de fasolePostat de ianculubita in Mancaruri de post Va recomand un bors de fasole,ca la mama acasa,foarte bun pentru aceste zile de post Inapoi la reteta |
mai ales cu o ceapa verde alaturi.....
arata grozav si mi-ai facut o pofta teribilaaaa
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|