Bors de legume cu sfecla coapta

Postat de RuxyRux in Ciorbe
18 Oct 2013 | 7063 vizualizari

O mare, mare bunatate, va garantez :)

Inapoi la reteta

Comentarii (18)

la 18.10.2013, 13:29
cred ca e delicioasa
la 18.10.2013, 13:29
Cam daaa
la 18.10.2013, 13:36
delicioasa
la 18.10.2013, 13:40
cred ca-i foarte buna si are o culoare minunata
la 18.10.2013, 13:40
trebuie sa fie buna. nu am mancat
la 18.10.2013, 13:45
Cu siguranta este bun!
la 18.10.2013, 13:51
Cred c-am sa fac si eu , ca tare-mi place cum arata In plus, Mutulica adora sfecla
la 18.10.2013, 14:01
m-ai dat pe spate, o bag la seif si saptamana viitoare o prestez
la 18.10.2013, 14:18
Minunata!
la 18.10.2013, 14:52
super buna!!!
la 18.10.2013, 15:10
Ce bunatate ai adus
la 18.10.2013, 15:19
De probat!
la 18.10.2013, 15:38
Ce culori, ce arome....!! Minunat!!
la 18.10.2013, 15:58
Nu stiam ca se pot pune si oua. E super, oricum
la 18.10.2013, 16:06
Borsul e o nebunie...va garantez

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or