Borş de miel
Postat de madi_marin in Ciorbe 16 Apr 2012 | 8508 vizualizari
Desigur că nu trebuie să lipsească de pe masa de sărbătoare nici borşul de miel. Cu aroma inconfundabil de delicioasă şi mult leuştean proaspăt.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (32)
la 16.04.2012, 14:42
ce frumos arata
superba prezentare
la 16.04.2012, 14:48
ce bun borsul,arata exceptional
la 16.04.2012, 14:58
foarte buna ciorbita
la 16.04.2012, 15:14
vin la tine la masa ca eu nu am facut.
la 16.04.2012, 16:32
gustos
la 16.04.2012, 17:36
arata bine
la 16.04.2012, 18:31
placeeeeeeeeeeeeee
la 16.04.2012, 20:57
deyutzky...multumesc...
la 16.04.2012, 20:57
dia...saru'mana...
la 16.04.2012, 20:58
cris...multumesc...
e delicios...eu sunt inebunita dupa el...
la 16.04.2012, 20:58
edi....ma bucur ca iti place...
la 16.04.2012, 20:59
medi...te astept cu mare drag ca am facut o oala maaaaare....
COMENTEAZA