Branzoaice
Postat de jolygina in Aperitive / Garnituri 7 Iun 2013 | 7255 vizualizari
nu stiu daca asa se fac ,dar sotul meu vroia sa manance branzoaice si eu am facut o combinaite care a iesit bestiala
Inapoi la reteta
|
Comentarii (28)
la 07.06.2013, 21:58
ce bine arata
la 07.06.2013, 22:10
foarte bune
la 07.06.2013, 22:48
multumesc fetelor
la 07.06.2013, 22:51
Ce bunatate! Arata grozav!
la 07.06.2013, 23:04
o bunatate!!!imi plac !!
la 07.06.2013, 23:08
Daca ti-au iesit asa bune , doresc sa ma conving
la 07.06.2013, 23:34
Ce frumoase ti-au iesit
la 08.06.2013, 01:21
multumesc
la 08.06.2013, 08:28
Foarte faine ti-au iesit!
la 08.06.2013, 16:56
Ma torturezi cu bunataturile astea! te puuup!
la 08.06.2013, 19:43
lasa Ioana ca o sa vina vremea si cand o sa le facem inpreuna ,sau cel putin sa le savurezi si tu
COMENTEAZA