Branzoici

Postat de Corina33 in Dulciuri
13 Noi 2012 | 10787 vizualizari

Branzoicile imi plac la nebunie! Pot sa mananc fara numar, mai ales daca sunt proaspat facute...poate pentru ca imi aduc aminte de copilarie, de mirosul de paine proaspata facuta de bunica, care intotdeauna alaturi de paine facea si o tava mare plina cu branzoici pentru nepoti. Iar noi, nerabdatori, nici nu asteptam sa se racesca ca le si infulecam :) Ei bine, n-am avut eu nici oua de la tara si nici branza eco :D dar m-am incumetat si am framantat cu manutele mele o portie de brazoici. Si bine am facut, ca tare bune au mai fost!

Inapoi la reteta

Comentarii (22)

la 13.11.2012, 09:28
una vreu si eu ca tare bine arata
la 13.11.2012, 09:42
minunate
la 13.11.2012, 09:45
Senzationale!
la 13.11.2012, 09:55
bune bune
la 13.11.2012, 10:14
Multumesc!
la 13.11.2012, 10:54
foarte bune si frumoase
la 13.11.2012, 11:06
buneeeeee3e
la 13.11.2012, 11:24
Imi plac mult de tot
la 13.11.2012, 11:44
Si mi-e imi plac mult de tot!Ce frumoase sunt ale tale!
la 13.11.2012, 12:08
foarte frumoase ti-au iesit!
la 13.11.2012, 13:46
adica dimineata mi l-ai aratat, doar ... M-ai lasat sa plec pe teren si le-ai impartit fara mine
la 13.11.2012, 14:29
niste deliciosenii!
la 13.11.2012, 16:50
Bunatati!
la 13.11.2012, 21:01
foarte bune
la 13.11.2012, 21:45
mmmmmmmmmmmmm

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or